درمانگاه معنوی

زیر نظر استاد صادقی سوادکوهی

---|||طـالــع بینی جامع اسـلامی|||---

📆 سه‌شنبه سوم محرم ۱۴۴۰ هجری قمری، دوازده شهریور ۱۳۹۸

┄┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄┄

🔹امروز روز سختی است 🔹امروز برای شروع کارها مناسب نیست. 🔹دید وبازدید با دوستان و خویشاوندان نیکو است. 🔹کسی که در این روز بیمار شود خیلی دیر بهبود یابد.

┄┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄┄

🔸کسی که امروز گم شود، دیر پیدا میشود. ان شاء الله. 🔸قرض دادن و قرض گرفتن با احتیاط صورت گیرد. 🔸این روز برای برگزاری مجالس عروسی و جاری ساختن صیغه ی عقد، مناسب نیست. 🔸کشاورزی و باغبانی وآبیاری و خرید و فروش محصولات زراعی خوب است. 🔸خرید و فروش و تجارت، با ضرر همراه باشد.

┄┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄┄

🔹میانجیگیری برای اصلاح ذات البین و رفع اختلافات دوستان و خویشاوندان خوب است. 🔹در این روز، سفر توصیه نمیشود. 🔹کسی که در این روز متولد شود، تربیتش نیکو خواهد بود.اما مراقب سلامتیش باشید. 🔹رسیدگی به ایتام ونیازمندان و بیچارگان خوب است. 🔹صدقه دادن چندان خوب نیست.

┄┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄┄

🔸امروز ناخن گرفتن ، خوب است. 🔸حجامت وفصد(فصد=رگ زنی)، در این روز باعث ضعف دماغ است. 🔸 امروز،سر تراشیدن، خوب است سبب درازی مو باشد. 🔸رَک اَرقنوع یا به اصطلاح ماه ترکی، قوت روح، امروز در《 ساق پاها 》 است. 👈🏻باید مراقب بود که امروز به آن آسیبی نرسد. 🔸تعبیر خواب خوب، خوب و تعبیر خواب بد، بد میباشد. 🔸مسیر رجال الغیب از سمت جنوب میباشد. 👈🏼《نحوه کمک گرفتن از رجال الغیب: ❤بهتر است هنگام حرکت به سمت محل کار یا در مکانی که حاجتی دارید رو به این سمت نهاده و از ایشان یاری بطلبید. چون کسی در نزد شروع در شغلی و سفری روی خود را به طرف ایشان کند و همت از ایشان طلبد، بدین نهج (صورت): 💥بسم الله الرحمن الرحیم، السلام علیک یا رِجالُ الغیب. السلام علیک ایتها الارواح المُقَدّسه. اَغیثونی بِغَوله و اُنظروا اِلَیَّ بِنَظره یا رُقبا یا نُقبا یا نُجبا یا ابدال یا اوتاد یا غوث یا قُطُب💥 👈🏼و به هر زبانی که خواهد، مطلب خواهد و شروع در مدعا کند، البته به مقصود رسد. انشاءالله》

استخـــراج: استـاد محـمـد رضا صادقی سوادکوهی

┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄

مشاهده موارد بیشتر در کانال درمانگاه معنوی

????? ???

????? ??????