درمانگاه معنوی

زیر نظر استاد صادقی سوادکوهی

---|||طـالــع بینی جامع اسـلامی|||---

📆 جمعه پنجم صفر ۱۴۴۱ هجری قمری، دوازده مهرماه ۱۳۹۸

┄┄┄┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┄┄┄

🔹امروز روز خوبی است. 🔹امروز برای شروع کارها توصیه میشود. 🔹دید وبازدید با دوستان و خویشاوندان خوب است. 🔹کسی که در این روز بیمار شود دیرتر بهبود یابد.

┄┄┄┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┄┄┄

🔸کسی که امروز گم شود، پس از چند روز پیدا میشود. ان شاءالله. 🔸قرض دادن و قرض گرفتن با احتیاط انجام شود. 🔸این روز برای برگزاری مجالس عروسی و جاری ساختن صیغه ی عقد، با صدقه و توکل بر خدا انجام شود. 🔸کشاورزی و باغبانی وآبیاری و خرید و فروش محصولات زراعی خوب است. 🔸خرید و فروش و تجارت، نیکوست انجام شود.

┄┄┄┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┄┄┄

🔹میانجیگیری برای اصلاح ذات البین و رفع اختلافات دوستان و خویشاوندان خوب است. 🔹در این روز، سفر توصیه می شود. 🔹کسی که در این روز به دنیا بیاید تربیتش نیکو خواهد شد ان شاءالله. 🔹رسیدگی به ایتام ونیازمندان و بیچارگان خوب است. 🔹صدقه دادن خوب است.

┄┄┄┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┄┄┄

🔸امروز ناخن گرفتن ، مناسب است. 🔸حجامت وفصد(فصد=رگ زنی)، در این روز باعث زردی رنگ است. 🔸 امروز،سر تراشیدن، خوب است. 🔸رَک اَرقنوع یا به اصطلاح ماه ترکی، قوت روح، امروز در 《 صورت راست 》 است. 👈🏻باید مراقب بود که امروز به آن آسیبی نرسد. 🔸 تعبیر خواب در این شب با تاخیر همراه است. 🔸مسیر رجال الغیب میان غرب و شمال میباشد. ❤بهتر است هنگام حرکت به سمت محل کار یا در مکانی که حاجتی دارید رو به این سمت نهاده و از ایشان یاری بطلبید. چون کسی در نزد شروع در شغلی و سفری روی خود را به طرف ایشان کند و همت از ایشان طلبد، بدین نهج (صورت): 💥بسم الله الرحمن الرحیم، السلام علیک یا رِجالُ الغیب. السلام علیک ایتها الارواح المُقَدّسه. اَغیثونی بِغَوله و اُنظروا اِلَیَّ بِنَظره یا رُقبا یا نُقبا یا نُجبا یا ابدال یا اوتاد یا غوث یا قُطُب💥 👈🏼و به هر زبانی که خواهد، مطلب خواهد و شروع در مدعا کند، البته به مقصود رسد. انشاءالله》

استخـــراج: استـاد محـمـد رضا صادقی سوادکوهی

┄┄┅┅┅❅🍃🌸🍃❅┅┅┅┄┄

مشاهده موارد بیشتر در کانال درمانگاه معنوی

????? ???

????? ??????