معمولا در ملاقات های حضوری که حدودا ماهی یک تا دو مرتبه تکرار میشدند، چند مسئله کار را بسیار دشوار میکرد
اول اینکه این ملاقات در شهر های پر تقاضا برگزار میشد و این یعنی بعضی از شهر ها و استان ها حتی سالی یکبار هم در نوبت قرار نمیگرفتند!
دوم اینکه زمان این برنامه ها محدود بود و این موضوع سبب محدودیت ظرفیت تعداد مشاوره ها و ملاقات ها بود، این در زمانی است که شاید افراد در یکی دو روز اعلام شده هم زمان مناسبی برای این ملاقات نداشتند.
سوم اینکه فاصله زمانی این برنامه ها در شهری مثل تهران یک تا دوماه و در شهری مثل مشهد و قم بالای شش ماه بود!
و چهارم بازه زمانی این ملاقات ها بود که صبح ها و معمولا در تایم اداری بود که مشغله کاری برخی عزیزان نیز مطرح بود

همه و همه برخی از مشکلات پیش روی یک مشاوره حضوری بودند ضمن اینکه سختی های این سفر ها و هماهنگی ها برای مجموعه درمانگاه معنوی نیز مشکلاتی ایجاد میکرد

حالا با توجه به شرایط فعلی کشور و همه گیری ویروس کرونا در حدود یکسال از آخرین برنامه ملاقات حضوری میگذرد و دور از ذهن نیست که برنامه حضوری بعدی خیلی هم نزدیک نباشد و کرونا عملا این فرصت را از علاقه مندان به ملاقات حضوری و مشاوره و بیان مشکلات به صورت حضوری با شخص استاد محمدرضا صادقی گرفته شد.

از محبوب ترین قسمت های این ملاقات ها امکان دریافت آنی سفارشات و بیان پایا پای مسائل و دریافت مشاوره بود کما اینکه خدمات چکاب معنوی و طالع بینی هم به صورت آنی توسط شخص استاد صورت میگرفت.

غیر قابل انکار است که بیان برخی مشکلات و دریافت مشاوره در محیط چت و پیامرسان ها سخت و تا حدودی نا کارامد است، به علاوه برخی از عزیزان علاقه داشتند تا شخص استاد مستقیما خدمات ایشان را به صورت رو در رو ارائه دهند، این موضوع در جلب اعتماد افرادی که شناخت کافی نداشتند و تازه با مجموعه آشنا شده بودند هم بی اثر نبود، آن هم در این میان انبوهی از متقلبان و دروغ گویان و ... !

این ها همه نیازمند یک گزینه مناسب برای جایگزینی داشت تا سیستم درخواست مشاوره تلفنی سایت راه اندازی شد ...!
برای مطالعه مطالب بیشتر درباره مشاوره تلفنی کلیک کنید