بسم اللە الرحمن الرحیم

انسان ها هموارە و از بدو تاریخ،موجوداتی قدرت طلب و کمال گرا بودە اند.
معمولا افراد زیادی را در اطراف خود ملاحظە می کنیم کە بە دنبال تسخیر ، مهار وتسلط بر دیگران هستند. گاهی این سلطە طلبی ها بە درگیری و جنگ میان طوایف و اقوام و حتی کشورها منتهی می شود وگاهی هم افراد برای رسیدن بە اهداف خود و بدست آوردن قدرت برتر بە اموری مثل علوم غریبە و انواع طلسمات شیطانی و اقلام و وساٸل قدرت ساز متمایل بودە اند.

⭕️شما عزیزان در میان خود حتما کسانی را می شناسید که از طریق تهیه طلسمات شیطانی، مهره‌مار، ناموس کفتار، انگشتر موکلدار و ... در صدد هستند که در بین دیگران محبوبیت و قدرت و اثرگذاری بیشتری داشته باشند.
👈این افراد معمولاً میخواهند که حرفشان نزد همه خریدار داشته باشد و امتیازات فراوانی در محل کار یا زندگی خود به نفع خویش مصادره نمایند.
ما در مجموعه « درمانگاه معنوی » قبلاً به این موضوع ورود کرده و با آماده‌سازی پک موکلدار (شامل برخی اقلام رحمانی و قرآنی) به این خواسته و اراده بخشی از مخاطبین خود پاسخ داده‌ایم.
بعد از دو دوره ثبت‌نام محدود پکیج مورد نظر، متأسفانه دیگر نتوانستیم در این خصوص برنامه ریزی خاصی بکنیم که الحمدلله با پیگیری های مکرر دوستان عزیز تصمیم گرفتیم صرفا برای چند روز محدود (حداکثر تا هفتم اسفند ماه ۱۴۰۱) و به تعداد بسیار محدود و برای عزیزانی که مایل هستن پکیج خاصی را آماده کنیم که این بار به لحاظ تنوع بیشتر محتوای پک، آن را «پکیج جامع قدرت و توانگری» نامگذاری کردیم.
اقلام این پکیج چند قلم بیشتر از پکیج موکلدار (سابق) می باشد و از قدرت و انرژی و کارایی بیشتری برخوردار می باشد .

⚠️تذکر : عزیزانی که پکیج سابق را دریافت نموده اند در صورت نیاز ,  اقلام جدید را می توانند سفارش دهند و دریافت نمایند.

اقلام پکیج جامع { قدرت و توانگری } عبارت اند از ؛
1⃣ یک قطعه سنگ زیبای عقیق سلیمانی با تأیید شرعی اصالت سنگ ( این سنگ از بهترین نوع سنگ های عقیق بشمار می رود که دارای انرژی جاذب فوق العاده ای می باشد که میتوان از آنها به صورت نگین انگشتر یا گردن آویز استفاده کرد.
2⃣ طلسم رحمانی مُلک و توانگری شامل وِفق مکسر  ۱۹x۲۰ آیات ۲۶/۲۷ آل عمران ( آیه ی : قل اللهم مالک الملک ...).
این طلسم مکسر یکی از قدرتمند ترین آیات قرآن کریم برای توانگری و جذب ثروت و قدرت می باشد که بسیاری از کسانی که آنرا تاکنون از ما دریافت نموده اند به معجزات آن اذغان می کنند.
3⃣ طلسم رحمانی و مربع ۸×۸ نادعلی ( از معتبر ترین طلسمات قدرت و دفع ظلم و ستم )
4⃣  طلسم رحمانی سوره نصر(سوره اذا جاء نصرالله والفتح) برای پیرزی و موفقیت قطعی در کارها و برنامه ریزی‌ها
5⃣ طلسم خاص فتح مهمات که خود شامل چندین تعویذ و طلسم رحمانی از جمله مُهر الله است و به ویژه برای نفوذ کلام و تسخیر خلایق و زبان‌بندی اثرات فوق‌العاده‌ای برجای می‌گذارد.
6⃣ طلسم رحمانی شانس و اقبال و موفقیت که به طلسم و مربع اسم اعظم الهی شهرت دارد.
7⃣ دعای شریف رزق و ثروت حضرت امیرالمؤمنین علی‌علیه‌السلام که معروف به دعای ثروت امیرالمؤمنین می‌باشد و با عبارت«اللهم لاطاقة...» شروع میشود.
8⃣ دعای شریف حرز هفت هیکل (هفت حصار) برای محافظت از شما در برابر سختی‌ها، شدائد، شیاطین و دشمنان.
9⃣ دو برگ دعای شریف ابودجانه (یک برگ برای پاکسازی محیط زندگی و کار شما و یک برگه‌ برای همراه داشتن به منظور در امان ماندن از اجنه و شیاطین)

⚠️توجه:
خدای متعال را گواه می‌گیرم که دراین پکیج بسیار قدرتمند که توسط موکلین و فرشتگان آسمانی همراهی و حمایت می‌شود هیچ‌گونه سحر و جادو و حتی کلمه‌ای از متون شیطانی درج نشده و همه آنچه تحویل عزیزان میشود، از منبع لایزال قرآن کریم و ادعیه و طلسمات رحمانی است که از ناحیه معصومین علیم السلام به ما رسیده است.


⚠️توجه:
این پکیج، قدرتمندترین و اثربخش‌ترین طلسمات رحمانی قدرت و ثروت را شامل می‌شود که با وجود تعدد اقلام موجود در آن با هدیه‌ای مناسب و قابل قبول تقدیم عزیزان می‌گردد.
📅 زمان تهیه و سفارش این پکیج فقط تا پایان روز ۶ خرداد ۱۴۰۱ می‌باشد.


نحوه سفارش:

ارتباط با آیدی @pr_sadeghi53 در ایتا


📆زمان ارسال: حداقل ۲۰ روز پس از سفارش

⚠️تذکر مهم: زمان اخذ سفارش به هیچ وجه تمدید نخواهد شد چون ما بعد از این تاریخ بلافاصله درگیر سفارشات شرف‌الشمس می‌شویم و فرصتی برای آماده سازی این پکیج نخواهیم داشت.

⚠️یک نکته فوق‌العاده مهم:
تهیه این پکیج در آستانه سال نو و عید نوروز برای همه مدیران،صاحبان شرکتها و مؤسسات و چهره‌های فعال سیاسی و اجتماعی و کسانی که قصد فعالیت در عرصه‌های انتخاباتی و سیاسی را دارند بسیار  لازم و ضروری می‌باشد.

محمدرضا صادقی سوادکوهی