محصولات دانلودی

آرزوی تو دستور توست

سمینار کوین ترودو

تعداد
نوع
200,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

یک انتخاب استثنائی برای یک تغییر! توضیحات و ویژگی های این محصول خاص در پایین موجود است اما آثار آن را در زندگی بلافاصله پس از اتمام مطالعه خواهید دید، در افکار، دیدگاه و روش خود . . . !

💰یکی از آرزوهای بزرگ بشر، رسیدن به ثروت و موقعیت مادی و برخورداری از قدرتی است که او را در بین دیگران ممتاز و فوق‌العاده نشان دهد.
♨️از قرنها قبل گروههای مخفی و محرمانه‌ای در ممالک مترقی دنیا به وجود آمدند که هدفشان آموزش روشها و شگردهای خاص و محرمانه رسیدن به ثروت بی‌شمار و قدرت بود، البته نه به همگان، بلکه فقط به افراد خاصی که با مُهره چینی ویژه‌ای در آن گروهها پذیرفته می شدند.
✳️معروفترین حلقه محرمانه قدرت و ثروت را همه ما میشناسیم و آن گروهی نیست جز گروه فراماسونری که به خاطر جنجالهای سیاسی و قدرتهای ویژه‌ای که در مُهره‌چینی سیاسی در سراسر جهان دارند، معروف شدند.

✳️گروه و حلقه محرمانه دیگر نامش "برادرهوود" و نیز "اسکال‌اندبونز" می‌باشد.

👤اخیراً یکی از اعضای گروه محرمانه و مخفی برادرهوود به نام کوین ترودو ضمن خروج از آن، طی سمینارها و سخنرانیهای جنجالی و منحصر به فردی به افشای بسیاری از اسرار و روشهایی پرداخت که اعضاء این گروههای مخفی برای رسیدن به ثروت و قدرت و مطلق آرزوها و خواسته‌های خود ( از قبیل عشق، احترام در جامعه، رسیدن به قدرت سیاسی و ...) از آن اسرار استفاده می‌کنند.

🎙یکی از سمینارهای بی‌نظیر کوین ترودو که شرکت کنندگان در آن مبلغ ۱۰،۰۰۰ دلار برای شرکت در آن دوره پرداخت کردند، دوره ای بود که با عنوان آرزوی تو دستور توست شهرت یافته است.


📀اخیراً این دوره ترجمه شده و توسط سایتها و کانالهای مختلف در قالب 11 فایل صوتی و حتی تا 600.000 تومان هم به فروش میرسد.

🌐ما در "درمانگاه‌معنوی" تلاش ویژه‌ای کردیم تا متن صوتی این دوره را به صورت تایپی و با فرمت نوشتاری به صورت PDF تقدیم عزیزان کنیم.📦بر این اساس پکیج کاملی از دوره منحصر به فرد 《آرزوی ‌تو ‌دستور توست》 اثر کوین ترودو در قالب :

🔹12 فایل صوتی 📀با کیفیت عالی
🔹و فرمت PDF 📂تمام جلسه سخنرانی

👈🏼فقط و فقط با مبلغ 199.000 تومان تقدیم شما خوبان خواهد شد.🔰شما عزیزان با تهیه این دوره خاص:

1. بزرگترین اشتباهات زندگی گذشته خود را خواهید شناخت.

2. به تمامی روشهای دسترسی به آرزوها و خواسته‌هایتان آگاه خواهید شد.

3. بهترین فرمولهای مدیریت ذهن که در مخفی‌ترین گروهها به آن عمل میشود، را خواهید شناخت و با به کار بستن توصیه‌ها و راهبردهای عملی 《کوین ترودو》عملاً زندگی مرفه و با افتخاری را آغاز خواهید نمود.

4. شما درخواهید یافت که آرزوهای شما،دستور شماست و این شمایید که با اراده خویش و با آگاهی از روشهای مدیریت ذهن خود،به آن دست می یابید.

5. درخواهید یافت چگونه سطح ارتعاشات خود را تقویت و قانون جذب(راز حاکم بر ذهن انسان ) را در زندگیتان به جریان اندازید.

مدت زمان فایل صوتی
480 دقیقه
تعداد صفحات فایل متنی
176 صفحه
فرمت فایل
rar --> mp3 & pdf
حجم فایل
110 مگابایت
تعداد فایل صوتی
12 عدد