محصولات دانلودی

پاکسازی و دفع اجنه

دوره تخصصی و جامع

تعداد
نوع
800,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مدرس: استاد محمدرضا صادقی سوادکوهی پژوهشگر و مدرس دوره های علوم غریبه و متافیزیک

محمدرضا صادقی سوادکوهی:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب‌العالمین

با عرض سلام و آرزوی سلامتی و تحیات الهی برای تک‌تک شما همراهان گرامی
❣ مستحضرید که:
در سالهای اخیر و پس از اشاره کوتاه رهبر معظم انقلاب حضرت آیةالله‌خامنه‌ای «حفظه‌الله‌تعالی» مبنی بر وجود اجنه جاسوس و تبیین و افشاگری‌های مسئولان اطلاعاتی و امنیتی کشور در خصوص حوادث ماه‌های اخیر که اختصاصاً به موضوع نقش اجنه و شیاطین در آسیب‌های وارده به جوانان و خانواده‌ها پرداخته‌اند، برای همه مردم مشخص شده که این موجودات نامرئی نقش قدرتمند و مؤثری در مشکلات زندگی آنها ایفا می‌نمایند.
🔸اینجانب از حدود سال ۱۳۹۵ تاکنون بارها و بارها در سخنرانی‌ها و مقالات خود به خطرات و آسیبهای بی‌توجهی به رفت‌وآمد و حضور جنیان در محیط زندگی مان اشاره نموده در مواردی یک تنه در برابر رشد قارچ‌گونه پیج‌ها و صفحات جادوگری و فال و فروش ابزار سحر و جادو قد علم کرده‌ام.
اکنون دیگر برای همه مردم تقریباً اثبات شده که به دلایل مختلف (که در این نوشتار فرصت پرداختن به آنها نمی‌باشد) جن در ارکان زندگی و حیات ما حضور دارد. در داخل بدن بسیاری از افراد اجنه نفوذ کرده‌اند. در ذهن و خواسته‌ها ، ایده‌ها، تصمیم‌ها و علایق بسیاری از افراد، این شیاطین و اجنه هستند که نقش بازی می‌کنند. بسیاری از عصبانیت‌ها و خشم‌ها، بسیاری از ناسازگاری‌ها، اختلافات زن و شوهری، عدم تمرکز و بی‌میلی به عبادت، قضا شدن نمازها و بویژه نماز صبح، تنبلی و سستی در عبادت،رواج گناه‌ها، آلودگی ها و بی‌بندوباری‌ها، سرگردانی جوانان و انواع آسیب‌ها ریشه در حضور اجنه و شیاطین در زندگی ما دارد.

❣عزیزانم:
هزاران جادوگر و فالگیر در سراسر کشورمان حضور دارند که آزادانه جادو میکنند و با کمک جن، فال و سرکتاب می‌گیرند. صدها پیج و سایت و کانال در اینستاگرام و تلگرام، لوازم جادو می‌فروشند. ده‌ها استاد علوم غریبه به آموزش علوم غریبه شیطانی و کتابت سحر و جادو و تسخیرات و ... مشغولند.
🔸در اطراف ما هزاران نفر هر روز به این جادوگران و فالگیرها مراجعه می‌کنند و این بازار پر رونق شیطان و اعمال شیطانی همزمان با تلاشهای یهودیان و صهیونیسم بین‌الملل ، موجی از حضور هجوم شیاطین به خانه‌ها و افکار و ابدان ما را سبب شده است.
🔰اکنون:
اکنون با دلایل و نکاتی که عرض شد مشخص میشود که چرا به تدوین دوره جامع تخصصی پاکسازی مبادرت نمودم. ما این دوره مهم و حیاتی را برای شما خوبان تدارک دیدیم تا به شما کمک کنیم که به بهترین وجه بتوانید محل‌های زندگی و افکار وکار خود را پاکسازی کنید و به امید خدای تعالی، از هرگونه آسیب و خطر ناشی از فعالیت و حضور اجنه در امان بمانید. ان‌شاءالله


✳️برخی از سرفصلهای دوره پاکسازی و دفع اجنه:
۱- علائم و نشانه‌های آزار یا حضور جن در زندگی
۲- چرایی و علت‌ها
۳- تله‌های متافیزیکی
۴- عناصر و ابزارهای قدرت در برابر اجنه
۵- خلل‌ها و منافذ جذب اجنه
۶- چرایی ضعف در برابر جن
۷- چرایی و ضرورت پاکسازی بدن و محیط زندگی از شیاطین
۸- خطرات و آسیبهای تداوم حضور اجنه (آسیب‌های عدم پاکسازی)
۹- شیوه‌ها و روش‌های پاکسازی بدن و محیط از حضور اجنه
۱۰- پاکسازی‌ها دائم است یا موقت؟
۱۱- اوراد و اذکار حصار و تحصین(اوراد و اذکار انحصاری برای پاکسازی متافیزیکی)
۱۲-آموزش آداب و شیوه تحریر معروفترین حرز دفع جن
۱۳- رهنمودهای حیاتی و اساسی( برای رهایی از آسیب حضور اجنه)

♦️شیوه برگزاری:
این دوره بسیار مهم در فضای اینترنت ملّی و در سایت درمانگاه معنوی darmangahe.ir  برگزار خواهد شد.
شما میتوانید از هم اکنون تا پایان روز پانزدهم بهمن ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت درمانگاه معنوی نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمائید.
🔸لازم به ذکر است فایلهای دوره از تاریخ پانزدهم بهمن ۱۴۰۱ در صفحه مخصوص دوره در سایت بارگذاری خواهد شد.
برای ثبت‌نام به گونه‌ای برنامه ریزی شده که حین مراجعه به قسمت ثبت‌نام، اطلاعات چندانی از شما مورد نیاز نباشد. شما با ارائه شماره همراه و صرفاً با افزودن یک رمز شخصی می‌توانید از فایلهای این دوره استفاده کنید.