تحلیلی بر یک فرضیه
هجوم دوبارۀ اجنه به دنیای ما

به قلم : محمد رضا صادقی سوادکوهی
هر گونه کپی برداری از این گونه مقالات بدون ذکر نام نگارنده ، سرقت محسوب شده و متخلف مورد لعن نگارنده خواهد بود.

قسمت دوم
یک پرسش اساس

چرا اجنه تا این حد به ما نزدیک شده و علت گستردگی حضور اجنه در اطراف و اکتاف زمین و زندگی ما چیست؟

پاسخ: اجنه از همان ابتدی خلقت در جوار انسانها زندگی میکردند، در کوهستانها، جنگل ها، رودخانه ها، تالاب ها، دشت ها و در هر جائی که امکانے براے خلوت کردن داشته باشد، حضور داشته و دارند. معمولا اجنه زندگی خود را در دوری از انسانها بنا می نهند. آنها نیز مانند ما میل چندانے به حضور در بین ما ندارند. اجنه هم از انسانها هراس دارند و از قدرت معنوی و روحی بشر ترس دارند. آنها به خاطر اطلاعات و نکاه تیز خود، انسان را موجودی قوی و فراتر از نیروی خود می دانند و از اینکه با انسانهای زرنگ و کامل و با معنویت و عارف مسلک روبرو شوند در هراس هستند.  به همین خاطر زندگی خود را فرسنگ ها دورتر از ما انسانها بنا می نهند.

اما گاهی بخاطر رفتارهای پرخطر انسانها فاصله اجنه و آدمی به حداقل رسیده و منافع این دو باهم تلاقی می یابد. در اینجاست که به مشکل بر میخوریم. مثلا  گسترش و توسعه محدوده های روستایی و شهری موجب تجاوز به حریم خصوصی و خلوت زندگی اجنه توسط انسانها در کوهپایه ها و مجاورت مسیل ها و جنگلها شده و به جایی میرسیم که انسان برای ساختن خانه خود مجبور میشود از حریم جنگل و دریا و رودخانه استفاده کند غافل از اینکه در این نقاط همچنان اجنه حضور داشته و این نقاطی که بخاطر توسعه شهرها برای احداث خانه ی من و شما در نظر گرفته شده، تا دیروز و حتی اکنون محل زندگی اجنه بوده است، لذا بین ما و آنها تصادم و تزاحم برقرار  می شود.

اینکه میگویند شبها بدون بسم الله گفتن در خارج از اتاق آب گرم نریزید تا نکنه به بچه هاے اجنه اسیب برسد، یک خرافات و حرف مسخره ی هپروتی نیست، بلکه یک واقعیت است چرا که زندگے ما و اجنه در بسیارے از موارد در کنار همدیگر قرار گرفته در حالی که ما آدمیان ، آداب حُسن همجواری با اجنه را نمی دانیم، لذا آنها را به مقابله به مثل و ایجاد مزاحمت برای خودمان ترغیب میکنیم.


و اما دلایل اساسی برای ورود اجنه به زندگی ما:

غیر از آنچه که به عنوان همجواری سکونت گاه های آدمی و اجنه در عصر حاضر نامیده شد، چند دلیل بزرگ وجود دارد که مردم ما در این سالها بیشتر از پیش، از اجنه آسیب می بینند زجر میکشند.
دوستان خوبم ، به چند دلیل ناخواسته،، اجنه وارد زندگي من و شما شده اند، از جمله آنها عبارتند از:

1- استفاده سرویس های جاسوسی دولت های استعماری و جریانات فکری وابسته به آنها از نیروهای اجنه و تسخیر اجنه توسط این سرویس ها برای کشف خطرهایی که آنها را تهدید می کند موجب شده جمعیت بزرگی از اجنه در سالهای اخیر وارد فضای عمومی زندگی انسان ها گردیده است.

2- مبادرت به احظارات و تسخیرات  توسط بسیاری از دعا نویس ها و فالگیر ها .
عزیزانم متأسفانه باید عرض کنم  بسیاری از دعانویس های اطراف شما ریاضت های آنچنانی کشیدند که جن تسخیر کنند تا در طلسمات و جادوها به کمک آنها بیاییند .
حرص و ولع و طمع شدید من و شما  به کشف اطلاعاتی از نزدیکان خود و کنجکاوی برای گذشته و آینده خود و اطرافیان خود ، موجب شده بسیاری از کسانی که تا دیروز از طریق کتابها و کارتها و چند تا فرمول و شکل های چای و قهوه تاروت و...با کمک حس ششم خود و تجربه و روانشناسی فرد ، فال میگرفتند ،به دنبال تسخیر اجنه بروند.
امروزه هزاران نفر در اطراف من و شما به عنوان فالگیر (از خانم و آقا) وجود دارند که تسخیرات را انجام داده و ریاضت ها را پشت سر گذاشته و با هزینه ای به مبلغ ده ملیون یا بیشتر و یا کمتر ،با کمک رمالان و جنگیران موفق به تسخیر جن شدند و با کمک این اجنه به من و شما از زندگی  خودمان و دیگران آمار می دهند.

شما به این افراد مراجعه میکنید .هیچ صحبتی از دعا و جادو هم نمی شود اما این (خانم یا آقای )فالگیر یا دعا نویس این اطلاعات را با کمک اجنه به شما میدهد، یعنی جن را روانه محل سکونت دوستان شما میکند تا اطلاعات بگیرد.در برخی موارد تا72ساعت پس از مراجعه شما به فالگیرها،جن آنها،در فضای پیرامونی ِ شما تداومِ حضور دارند.نیز وقتی در متزل برخی فالگیرها منتظر نوبت خود هستیدبدون اینکه بدانید در زیر نگاه سهمگین و انرژی های مخرب و ویرانگر اجنه این فالگیر خواهید بود.
بله، به همین سادگی پای جن در منزل و محل کار شما باز میشود .این جن امروز برای کسب خبر و اطلاعات وارد منزل شما و یا نزد همسر و یا دوست شما میشود اما وقتی نزد او می رود از او احتمالاً خوشش می آید یا به دلیلی خصومتی در دلش ایجاد میشود و این سرآغاز ورود جن به زندگی شماست. بله عزیزان هر قدر بیشتر فال بگیرید و هر قدر بیشتر نزد حسابگرها و یا و آتیه بین ها و رمالان بروید بیشتر و بیشتر در معرض خواهید بود.

3- بسیاری از دعانویس ها و یا فالگیرها حتی موفق به گرفتن جن و تسخیر نشدند اما چون ریاضت کشیدند و راهش را تا حدودی رفته اند ، در پیرامونشان اجنه فراوانی حضور دارند.
آنها به دلیل کامل نشدن سیکل فعالیت خود موفق به دیدن و استفاده از قدرت اجنه نمی شوند اما حضور این اجنه در پیرامون آنها موجب می شود وقتی نزد اینان می روید در بازگشت یک یا تعدادی اجنه حتی همراه شما هم به راه بیافتند و از شما یا فرزندان شما خوششان بیاید.

4- وقتی نزد دعا نویسها میروید و از آنها میخواهید برای جلب معشوق خود و یا رفع مشکل شما دعا بنویسند بیش از نود درصد این دعانویس ها ، دعا نویس نیستند بلکه رمال هستند اینان با اجنه در ارتباطند و برای شما طلسم ها و  دعاهای شیطانی می نویسند،
عامل و کننده و مجری انجام اینگونه دعاها، ملائک و موکلین آسمانی نیستند بلکه این اجنه و شیاطین هستند که باید بروند ذهن فلانی را برای شما آماده کنند، این اجنه هستند که باید بروند دست و پای فلانی را ببندند و برای شما بیاورند، همین امر موجب میشود که بزودی این اجنه که با چند سطر دعا وارد حریم منزل و یار مطلوب شما شدند، در همانجا بمانند و قصد رفتن نکنند و در طول زمان آزارتان کنند.
5- در این سالها کتابهای دعا به  وفور چاپ شده و مخصوصاً  کتب طلسمات و جادو به راحتی قابل دسترس است. در اینترنت و فضای مجازی هم شکل راحتی برخی طلسمات مشاهده میشود. این ها همه موجب بی احتیاطی ما می شود و وقتی از منزل کسی کتابی مثل طمطم هندی کنزالحسینی، کلیات میرداماد، مجربات بوعلی سینا، جامع الدعوات، مجمع الدعوات، و ده ها عنوان دیگر کتاب حاوی اشکال و سحر ها و جادو وجود دارد به محض گشودن و یا زمزمه کردن برخی از دعاها، اجنه و شیاطین حاضر میشوند اما چون انصراف و ردّ دعوت را بلد نیستیم ، دیگر  امکان آن نیست که بتوان آنها را مرخص کنیم
6- بسیاری از عزیزان به محض رسیدن هر مشکل در زندگی و کار دست به دامن رمالان و جادوگران می شوند. خیلی از این رمالان و فالگیران،متأسفانه اهل ذکر و معنا نیستند بلکه اهل سحر و جادو هستند و از این راه اجنه وارد زندگی ما میشوند.

دوستان خوب من
لطفاً بر ای هر چیز کوچک نزد فالگیر و دعانویس و رمال نروید

بگذارید زندگی به روال طبیعی خود تداوم یابد.
اگر هم به هر دلیلی مجبور به مراجعه هستید حتماً مطمئن شوید که فرد مقابل از طلسمات و از جادو و اجنه استفاده نمی کند.
لطفاً زندگی خود را بپّایید و مراقب زندگی خود باشید نگذارید به هر دلیلی پای اجنه وارد زندگی شما شود.
مطمئن باشید اگر با جادو و یا مثلاً دعا زندگی شما امروز نجات یافت، اگر طرف خود را نشناسید و ندانید جن دارد و یا نه، فردا درزندگی دچار آشوب و اختلاف خواهید شد.
برای حل مشکلات خود چشمان خود را نبسته و به هر کسی مراجعه نکنید.

ادامه دارد...

کپی بدون ذکر نام نگارنده، شرعاً مورد رضایت نیست...
محمد رضا صادقی سوادکوهی