«علائم و نشانه‌های شایع سحر و جادو در افراد»

به قلم محمدرضا صادقی‌سوادکوهی

با سلام خدمت مخاطبان گرامی و آرزوی در امان بودن همه عزیزان از هر گونه گرفتاری و آثار شیاطین و سحر در زندگی، با توجه به اینکه بخش اعظم پیام‌ها و مراجعات افراد به این جانب، اطلاع از وجود و یا عدم مشکل و عارضه‌ای به نام سحر و جادو است و همه مراجعه کنندگان و پیام دهندگان به نوعی نگران و درگیر علائم سحر و جادو هستند، تصمیم گرفته شد تا مهم‌ترین و شایع‌ترین علامت‌ها و نشانه‌های جادو شدن و وجود انرژی و آزار شیاطین در وجود افراد را به شرح زیر تقدیم دوستان گرامی نمایم،
این علائم به شما کمک خواهد کرد تا به بررسی و چکاب وضعیت خود پرداخته و از اینکه برای شما سحر کردند و یا در معرض جادوی اجنه و شیاطین بودید یا نه، مطمئن شوید.
تردیدی نیست که اگر هر فرد دست کم سه یا چهار مورد از این علائم را داشته باشد باید به روش‌های مقتضی برای ابطال آن سحر اقدام نماید.
از نظر نگارنده (
صادقی سوادکوهی) هرگز برای پیدا کردن و در آوردن سحر نزد رمالان و جادوگران نروید و خود را درگیر مراسمات سفره اندازی و احظارات نکنید.

دل قوی بدارید، به خدای بزرگ توکل کنید، فکر پیدا کردن سحر را از سر خود خارج سازید و برای ابطال آن بهتر است حرز کبیر امام جواد علیه‌السلام را که قوی ترین و معجزه‌گر ترین حرز است تهیه نمائید و برای پاکسازی فضای زندگی و کار خود و دور کردن اجنه و شیاطین که کارگزار آن سحر و جادو هستند ادعیه قوی و نیرومند ابودجانه، ام‌الصبیان و آیات دفع جن و نیز حرز " رُقعةالجَیب" امام رضا (ع) را تهیه نمائید.

توجه داشته باشید که شما به شدت از نوشتن این ادعیه باید پرهیز نموده و نگارش تعویذات را به افراد کاربلد و متبحّر بسپارید و با نوشتن ادعیه دفع جن خود و خانواده خود را دچار مشکل نفرمائید.
در ادامه به شرح برخی از نشانه‌های سحر  و جادو به صورت فهرست وار می‌پردازیم و مجدداً هشدار میدهیم که اگر حداقل سه نشانه از نشانه‌های زیر را در خود دیدید برای رفع آن اقدام نمائید.

۱- در زمینه روحی احساس ضعف فکری و روحی می‌نمائید و معمولاً بر خلاف گذشته که نشاط ذهنی و روحی داشتید، دچار کسالت، تنبلی و بی‌حوصلگی می‌شوید.

۲- در عبادت و نماز تنبل شده و مانند قبل نشاط معنوی ندارید. در برخی افراد در صورت اقدام به وضو و نماز، اشتغالات مکرر پیش می‌آید تا نماز به تأخیر افتد، گاهی هم در نماز دچار حواس پرتی های مکرر می‌شوید و نیز به ندرت افرادی اعلام نمودند که اگر نماز بخوانند تنبیه روحی و جسمی می‌شوند و به واقع می بینند که مورد ضرب و شتم اجنه واقع می‌شوند و اگر چند روز نماز نخوانند در آرامش خواهند بود.

۳- اگر بر خلاف گذشته که آرام و صبور بودید، مدتی است که پرخاشگر و کم تحمل شدید و به فوریت در برابر حوادث اطراف عکس‌العمل تند نشان می‌دهید.

۴- اگر اخیراً دچار بدبینی و شک و تردید نسبت به اطرافیان شدید .

۵- اگر نسبت به اطرافیان و بخصوص عزیزانتان در برخی اوقات متنفر میشوید و یا حوصله‌شان را ندارید.

۶- اگر احساس میکنید جدیداً روابط اجتماعی شما بدون هیچ دلیلی تضعیف شده و با دوستان نزدیک خود بدون اینکه اتفاق خاصی بیفتد بحث و جدل و قطع رابطه می‌کنید.

۷- اگر مجرد هستید و احساس می‌کنید نسبت به جنس مخالف بدبینی و شکاکیت قوی دارید.

۸- اگر مجرد هستید و میل و کشش جنسی به جنس مخالف ندارید و از اینکه ازدواج کنید و مجبور به روابط جنسی شوید گریزان و متنفر هستید.

۹- اگر احساس میکنید روابط عاطفی شما با جنس مخالف بدون هیچ دلیل خاصی به جدائی و به اصطلاح " کات شدن" می‌رسد.

۱۰- اگر متوجه شدید که هر که برای ازدواج به سمت شما آمده دچار مشکلات مالی و شغلی یا بیماری شده و دقیقاً پی میبرید که این مشکلات او بعد از ایجاد رابطه با شما شروع شده باشد.

۱۱- اگر بدون هیچ دلیلی روابط شما با همسرتان کدر شده و بدون اینکه مشکل جسمی و بیماری خاصی داشته باشید میل جنسی و احساس نزدیک شدن به همسرتان را از دست داده‌اید.

۱۲- اگر احساس میکنید همسر شما بدون اینکه با فرد دیگری در ارتباط باشد، مدتی است نسبت به شما سرد شده و با وجود اینکه می‌دانید بیماری و یا مشکل روحی خاصی ندارد، میل جنسی او نسبت به شما به شدت کاهش یافته و یا از خوابیدن با شما در یک اتاق خودداری می‌کند.

۱۳- اگر بدون هیچ دلیل خاصی به یک باره درآمدهای مالی شما افول کرده است.

۱۴- اگر تمامی مسائل مالی و شغلی به ظاهر درست به نظر برسد اما بدون هیچ دلیل و شرائط خاصی احساس می‌کنید درآمد شما کاسته شده و یا برکت از مال شما رخت بربسته است.

۱۵- اگر احساس کردید دوستان و نزدیکان شما جدیداً از شما فاصله میگیرند بدون اینکه هیچ‌ گناه و یا خطایی از شما سرزده باشد.

۱۶- اگر مشاهده کردید که اخیراً همسر و فرزندانتان و یا خود شما پشت سر هم بیمار میشوید و در بیماریهایی که اصولاً چند روز استراحت و درمان خود باید از جای برخیزد، شما بی دلیل یک یا چند ماه درگیر می‌شوید و خودتان و اطرافیانتان نسبت به طول دوره درمان این بیماری ساده شگفت‌زده شده‌اید

۱۷- اگر بدون هیچ سابقه پزشکی و یا مشکل خاصی و با وجود چکابهای جسمی مکرر بیماری ناشناخته و یا صعب‌العلاجی به یکباره گریبان شما و یا یکی از عزیزانتان را بگیرد.

۱۸- اگر جدیداً سردردهای مکرر و پی‌درپی و بدون دلیل داشته‌اید
( یعنی در سی‌تی اسکنی که میگیرید میگوید که شما سالم هستید)

۱۹- اگر درد معده و یا استخوان دارید اما هر چه درمان میکنید خوب نمیشوید و در پاسخ کلیه آزمایشات پزشکی، منفی باشد و شما را سالم معرفی کند.

۲۰- اگر خدای ناخواسته جدیداً میل به خودکشی پیدا کرده‌اید.

۲۱- اگر از خودتان متنفر شدید و یا اگر بیمار شدید هیچ میلی به درمان نداشته باشید.

۲۲- اگر اخیراً با وجود عادی بودن همه شرایط بدخواب شدید و یا کابوس می بینید و یا بی‌خواب شدید.

۲۳- اگر دربدن خودتان یافرزندتان یاهمسرخود جدیداً کبودی‌هایی ملاحظه می کنید که با مراجعه به پزشک، دلیل خاصی برای آن مشاهده نشود.

۲۴- اگر در همه ی کارها احساس سردرگمی، پریشان احوالی و بی حاصلی عمر دارید.

۲۵- اگر جدیداً ناامید و مأيوس شدید و در همه ی کارها، امید خود را از دست داده‌اید و هیچ حرکتی برای رفع مشکلات نمی کنید.

۲۶- اگرمیل دارید به خودتان آسیب بزنید یا میل دارید که پیشرفت نکنید و مورد ترحم قرار بگیرید و یا احساس می کنید بیماری و بدبختی حق شماست.

۲۷- اگر جدیداً بدون اینکه مشکل جسمی یا روحی خاصی پیش آمده باشد، توان جنسی و زناشویی شما افول کرده و قادر به  همبستری با همسر خود نیستید(در این موارد احتمال اینکه مردانگی یا زنانگی کسی را بسته باشند وجود دارد).

۲۸- اگر چهره شما بدون هیچ دلیل یا بیماری خاصی به زردی گراییده و ظاهراً بیمار به نظر برسید.

۲۹- اگر دختر هستید و با وجود برخورداری از زیبایی و خانواده ای باصلاحیت،خواستگاریها از شما به ازدواج منتهی نمیشود.

۳۰- اگر به یکباره احساس کردید نسبت به نامزد یا همسرو یا خواستگار خود از نظر عاطفی سرد شده و هیچ کشش و میل عاطفی به سمت او ندارید.

تذکر: اینها بخشی از علائم سحر است و افراد مختلف میتوانند بسته به نوع سحر، علائم دیگری هم داشته باشند.

به قلم محمدرضا صادقی‌سوادکوهی