✍️به قلم: محمدرضا صادقی‌سوادکوهی


✳️یکی از ویژگیهای افراد موفق، قدرتمندی و سلطه معنوی و مادی(و علمی) بر دیگران می باشد.این گونه افراد با تلاش و پشتکار فراوان و با کمک ظرفیتها و تجربیات موجود، بر موانع پیش رو چیره شده و در مسیر توانگری و عزت قرار میگیرند.

👈متأسفانه در برخی از اقوام و قبایل، قدرت و جایگاه برتر، به کمک جنگ و خونریزی به دست می آید و برخی افراد هم از روشهای غیر طبیعی و سحر و جادو و اقلام کذایی (مانند مهره مار ، آلت جنسی یا  اعضای بدن برخی از حیوانات) استفاده میکنند تا دیگران را تحت تسخیر اراده خود قرار بدهند.

👈از خیلی وقت پیش، افراد زیادی با مراجعه به بنده، درخواستهایی برای کمک به آنها در مسیر توانگری و قدرتمندی داشته‌اند که همین درخواست‌ها منجر به این شد تا ما در سه مرحله پکیج‌هایی تحت عنوان «پکیج موکلدار» و بعداً « پکیج قدرت و توانگری» به عزیزان علاقه‌مند تقدیم کنیم.
✅اقلام دهگانه پکیج جامع {قدرت و توانگری} عبارت اند از ؛
1⃣یک قطعه سنگ زیبای عقیق سلیمانی که میتوان از آنها به صورت نگین انگشتر یا گردن آویز استفاده کرد.
2⃣طلسم رحمانی مُلک و توانگری شامل وِفق مکسر  ۱۹x۲۰ آیات ۲۶/۲۷ آل عمران ( آیه ی : قل اللهم مالک الملک .....).
این طلسم مکسر یکی از قدرتمند ترین آیات قرآن کریم برای توانگری و جذب ثروت و قدرت می باشد که بسیاری از کسانی که آنرا تاکنون از ما دریافت نموده اند به معجزات آن اذغان می کنند.
3⃣طلسم رحمانی و مربع ۸×۸ نادعلی ( از معتبر ترین طلسمات قدرت و دفع ظلم و ستم )
4⃣ طلسم رحمانی سوره نصر(سوره اذا جاء نصرالله والفتح) برای پیرزی و موفقیت قطعی در کارها و برنامه ریزی‌ها
5⃣طلسم خاص فتح مهمات که خود شامل چندین تعویذ و طلسم رحمانی از جمله مُهر الله است و به ویژه برای نفوذ کلام و تسخیر خلایق و زبان‌بندی اثرات فوق‌العاده‌ای برجای می‌گذارد.
6⃣طلسم رحمانی شانس و اقبال و موفقیت که به طلسم و مربع اسم اعظم الهی شهرت دارد.
7⃣دعای شریف رزق و ثروت حضرت امیرالمؤمنین علی‌علیه‌السلام که معروف به دعای ثروت امیرالمؤمنین می‌باشد و با عبارت«اللهم لاطاقة...» شروع میشود.
8⃣ دعای شریف حرز هفت هیکل (هفت حصار) برای محافظت از شما در برابر سختی‌ها، شدائد، شیاطین و دشمنان.
9⃣دو برگ دعای شریف ابودجانه (یک برگ برای پاکسازی محیط زندگی و کار شما و یک برگه‌ برای  با هدیه‌ای مناسب و قابل قبول تقدیم عزیزان می‌گردد.

📅 زمان تهیه و سفارش این پکیج اول خرداد۱۴۰۲ لغایت پایان روز ۵ خرداد ۱۴۰۲ می‌باشد.
🔹نحوه سفارش:
برای سفارش در ایتا به
🆔 @Sadeghisavadkuhi2
و در تلگرام به آیدی
🆔  @Sadeghi_53
مراجعه فرمائید.

📆 ارسال:  بیست روز بعد از سفارش
⚠️یک نکته فوق‌العاده مهم:
تهیه این پکیج  برای همه مدیران،صاحبان شرکتها و مؤسسات و چهره‌های فعال سیاسی و اجتماعی و کسانی که قصد فعالیت در عرصه‌های انتخاباتی و سیاسی را دارند بسیار  لازم و ضروری می‌باشد.

📢اکنون در آستانه چهارمین مرحله از ثبت سفارش پکیج جامع قدرت و توانگری که یک پکیج عظیم‌شأن برای افراد موفق و پیشرو محسوب میشود. توجه شما عزیزان را به شرح‌ مفصل هر یک از اقلام این پکیج جلب می‌کنم.

✳️ 1⃣ یک قطعه سنگ سلیمانی
در این پکیج یک قطعه سنگ زیبای 💎سلیمانی تقدیم عزیزان میشود.
سنگ سلیمانی از دسته عقیق ها محسوب میشود و این سنگ را به نام «سنگ موکلدار سلیمانی» هم می‌شناسند.
👈یکی از اقلام معنوی که از قدیم توسط بزرگان تهیه و استفاده میشد همین سنگ سلیمانی بوده که با نام «انگشتر موکلدار سلیمانی» دست به دست میشد و مشهور است که میتوان با اعمال و ذکرها و چله‌هایی این انگشتر را موکلدار نمود(البته ما مدعی موکلدار کردن سنگ نیستیم و حتی آن را بصورت انگشتر هم تحویل  نمی دهیم بلکه صرفاً یک قطعه سنگ زیبای سلیمانی را با همان خواص طبیعی جاذب انرژی‌اش، خدمت عزیزان میدهیم که هم بصورت انگشتر و هم بصورت گردنبند یا دستبند میشود بهره برد.)

✳️خلاصه اینکه سنگ سلیمانی که تقدیم عزیزان میکنیم از قویترین و نیرومند ترین سنگها به شمار رفته و چون دارای انرژی و اثر فوق‌العاده‌ای است، استادان علوم غریبه از این سنگ برای برخی اعمال خاص استفاده میکنند.

🛃ما در این مرحله از ثبت سفارش، چند دستور ویژه برای افزایش انرژی و قدرت این سنگ را برای عزیزان خواهیم فرستاد لذا عزیزانی که قبلاً از ما پکیج قدرت و توانگری تهیه نمودند می توانند با مراجعه به آیدی ما در تلگرام و ایتا تصویر آن را از ما مطالبه نمایند.


👈 (لینک مشاهده مقالات مرتبط با پکیج قدرت و توانگری) 👉

┄┄┅┅┅❅❁ ❁❅┅┅┅┄┄
🌐سایت ما:
⭕️ darmangahe.ir ⭕️