هر روزه پیامهای مختلفی از طرف کاربران عزیز برای ما ارسال میگردد که بخشی از آنها مربوط به معجزات و کرامات حرز امام جواد(ع) است.

در این نوشتار کوتاه لازم دانسته شد که به برخی از موضوعات و  معجزات گزارش شده توسط عزیزان اشاره شود.


1- دفع دشمن:
خیل عظیمی از دوستان که حرز را دریافت نموده‌اند، ابراز نموده‌اند که پس از دریافت حرز و استفاده از آن به تدریج دشمنان آنان کم شده و از شر و دردسر آنها نجات پیدا کردند.

2- بسته شدن زبان بدگویان:
جالب است که گروهی از عزیزان میگویند قبل از تهیه حرز همواره مورد آزار زبانی، شماتت و یا بدگویی دیگران قرار داشتند اما الحمدالله بعد از دریافت حرز از مقدار بدگوئی ها و دشمنی‌های زبانی به شدت کاسته شده‌است.

3- ارتقاء درجه و مقام:
بخشی از پیامهای وارده گزارش‌هایی است که از ارتقاء درجه و مقام گیرندگان حرز حکایت دارد. خیلی از دوستان توانستند به مقامات بالا برسند، در ادارات مورد احترام واقع شوند و وضعیت شغلی بهتری به‌دست آورند.

4- استخدام و پیدا شدن کار:
یکی از نمونه‌های متعدد گزارش شده، پیدا شدن کار و شغل مناسب پس از استفاده مکرر از حرز امام جواد(ع) بوده است.

5- شفا و نجات از بیماری:
در بسیاری از موارد که نمونه‌هایی را در کانال هم قرار دادیم، عزیزان گزارش کرده‌اند که پس از استفاده از حرز بیماری جسمی و مشکلات روحی آنها کاهش یافته و حتی شفای کامل بافته‌اند که این از نشانه‌های الطاف الهی به دارندگان این حرز می‌باشد.

6- نجات در حادثه و تصادف بد:
بسیاری از کاربرانی که از ما تشکر و قدردانی کرده‌اند کسانی هستند که میگویند خودشان یا همسر یا یکی از اعضای خانواده‌شان در موقعیت حادثه‌ای بسیار خطرناک قرار گرفتند با تصادف شدیدی برای آنها رخ داده اما به لطف خداوند و کمک موکلین حاصر در این حرز هیچ خطری آنها را تهدید نکرده و مشکلی ایجاد نشده است.

7- ازدواج و گشایش بخت:
برخی از کاربران پس از مدتی که حرز را استفاده نموده‌اند، ضمن تشکر از ما گشایش بخت خود را به ما گزارش کرده‌اند.

8- رفع مشکلات مالی و ادای قرض:
بسیاری از عزیزانی که حرز را دریافت کردند ابراز میدارند که پس از دریافت این حرز شریف زندگی آنها به رونق رسیده و بسیاری از مشکلات مالی و تنگناهای معیشتی آنها رفع گردیده است و توانسته‌اند بدهی‌های خود را بدهند.


بله دوستان این موارد تنها نمونه‌های اندکی از ده‌ها عنوان معجزه و فواید حرز شریف امام جواد(ع) است که توسط کاربران عزیزی که این حرز را تهیه نموده‌اند به ما گزارش شده است.
امیدواریم شما نیز با تهیه این حرز، زندگانی خود را در حصن حصین الهی و در پناه نام و یاد ایزد تعالی قرار دهید.

به قلم: محمدرضا صادقی‌سوادکوهی

جهت سفارش حرز امام جواد (ع) به قسمت سفارشات سایت مراجعه کنید.
یا اینجا را کلیک کنید.