برخی از توصیه‌ها، رهنمودها و باورهای استاد صادقی‌ سوادکوهی

با سلام

در ذیل برخی از عقائد، باورها، هشدارها و توصیه های استاد صادقی‌سوادکوهی را که در پُست‌ها، پیامها و فایل‌های صوتی و تصویری ایشان که در کانال‌ها و یا کتابها و مقالات تخصصی ایشان  آمده است را بصورت خلاصه و فهرست وار برمی‌شماریم.

دوستانی که به ایشان پیام می‌دهند حتماً قبل از آن، نسبت به مطالعه این رهنمودها و نکته‌ها اقدام فرمایند.

۱-  مراجعه به رمالان و جن‌گیران و آئینه‌بین‌ها ‌و جادوگران طبق روایات و احادیث حرام و گناه محسوب شده و عوارض جبران‌ناپذیری خواهد داشت.

۲- مراجعه به فالگیرها، ریسک بالایی داشته و به علت موکل‌دار بودن خیلی از آنها، نتایج خطرناکی برای زندگی خانواده شما به‌همراه خواهد داشت.

۳- دوستی و رفاقت با جن‌گیر، جادوگر، رمال  فالگیر به هیچ وجه توصیه نمیشود ، عوارض شدیدی دارد.

۴- برای ازدواج و انتخاب همسر، استخاره نکنید.
انتخاب صرفا بر اساس شناخت باشد.
چیزی به‌نام استخاره برای فالگیری در قرآن نداریم.
استفاده از قرآن برای فال گرفتن و به‌اصطلاح "قرآن باز کردن"  جفای بزرگی به ساحت مقدس قرآن کریم می‌باشد.

 ۵- حرزها و دعاهایی را با خود همراه کنید یا در منزل استفاده کنید که مطمئن باشید رحمانی است و از یک تعویذ نگار رحمانی بگیرید.
از جادوگران و صبی‌نویس‌ها و شیطانی نویس‌ها هیچ چیزی را نگیرید حتی اگر در کاغذی فقط آية‌الکرسی و چهار قل را بنویسند.

۶- اعتقاد به طاق با جفت بودن ستاره طالع پسر و دختر برای ازدواج، کار غلطی است سرنوست فرزندان خود را به این خرافات مبندید.
۷- کودکان و نوزادانی که شبها با جیغ و فریاد بیدار میشوند و ساعت‌ها گریه میکنند، احتمالاً اجنه را میبینند و می‌هراسند.

۸- حرمت ادعیه و حرزها را باید نگه‌داشت. هر چند همراه داشتن ادعیه و حرزها به‌صورت پیوسیده در توالت موجب ابطال آن نمی‌شود، اما شأن آن‌ها ایجاب میکند که در محل‌های پلید همراه نباشند.

۹- بهترین و جامع‌ترین باطل‌السحر، محافظ، پادزهر چشم نظر، کلیدموفقیت و گشایش، حرز شریف امام جواد علیه‌السلام می‌باشد.

۱۰- کسانی که با وجود همراه داشتن حرز امام جواد علیه‌السلام ناآرام، مشوش و حیران هستند حتماً دعاهای ام‌الصبیان و ابودجانه را تهیه نمایند.

۱۱- بیشتر دخترانی که علیرغم فراهم بودن شرایط اجتماعی، ظاهری و مالی، از ازدواج بازمانده‌اند با استفاده از برخی دعاهای رحمانی دفع‌جن فضای منزل و زندگی خود را پاکسازی و سرشار از انرژی مثبت کنند.

۱۲- استفاده از انگشتر شرف الشمس، هفت جلاله، یاقوت، زمرد و انواع عقیق‌ها  و فیروزه برای افزایش رزق و گشایش و محافظت توصیه میشود.

۱۳- تهیه و استفاده از وسایل خرافه‌ای مثل مهره‌مار و خرمهره و ... امر بیهوده و  بی‌اثری بوده و لازم است مال و انرژی و امید خود را به این وسایل بی‌اثر گره نزد.

۱۴- کفتار حیوانی است حرام‌خوار و حرام گوشت و نجس، متاسفانه برخی از شیادان با فروش عضو جنسی این حیوان ( شرم‌گاه کفتار ماده) ادعای جذب مخالف و تقویت رزق می‌کنند. همراه داشتن این لاشه کثیف و چندش‌آور و نجس و پلید برای یک مسلمان، گناه، حرام و موجب همراهی شدید اجنه و شیاطین شده و کسانی که از این عضو کفتار استفاده میکنند معمولاً در معرض آسیب اجنه و شیاطین می‌باشند‌
شدیداً از این نجاسات باید پرهیز نمود.

۱۵- هر طلسم و دعایی که افراد به شما میدهند را نسوزانید. اول مطمئن شوید که اسماءالله و اسامی فرشتگاه الهی نباشد.

۱۶- شب زنده داری و نماز شب، بخصوص دعا و ذکر در ساعات پایانی شب و نخوابیدن در بین‌الطلوعین از عوامل افزایش رزق و گشایش محسوب میشود.

۱۷- امکانات و سرمایه ها و داشته‌های خود را چندان در ملأ عام ظاهر نکنید. گاهی موجب قرار گرفتن در معرض چشم‌نظر می‌شود.

۱۸- کسانی که دعاهای دفع جن میگیرند در منزل خود سگ نگهداری نکنند.

استاد محمدرضا صادقی سوادکوهی