لطفاً مردانگی شوهرانتان را قفل نکنید

به قلم: محمدرضا صادقی سوادکوهی

یکی از گناهانی که متأسفانه در سال های اخیر به اوج خود رسیده و خانواده های بیشماری را تحت آسیب و آفت خود قرار داده است گرایش شدید مردان و برخی زنان به روابط نامشروع و خارج از محدوده زناشویی می باشد.
متأسفانه مردان فراوانی در کشور بدون هیچ تعهد و اخلاق نسبت به همسر شرعی خود ،برای خود دوستانی از جنس مخالف پیداکرده و همچنین متأسفانه برخے خانم ها هم چه به لحاظ لجبازی و یا خدایی ناخواسته کم میلی مردانشان به راه فساد و و فحشاء افتاده اند.
هر روز حداقل ۳-۴  پیامی که برای حقیر ارسال می شود متعلق به خانم هایی است که از روابط نامشروع همسر خود گلایه دارند و اظهار می دارند که در قالب نهاد خانواده ،تأمین نیاز عاطفی و جنسی نمی شوند
و این برای جامعه ی اسلامی و مردم متدین ما یک زنگ خطر بزرگ می باشد.
ازسوئی بسیاری از رمالان و کلاهبرداران بدون توجه به این که این معضل باید عاقلانه و شرعی حل شود ، با پیشنهاد انواع قُفل ها و بستن مرد و ... بزرگترین خیانتها را در حق خانواده های ایرانے می کنند.

من خبر دارم که هر روزه هزاران خانم در سراسر کشور به رمالان مراجعه می کنند که شوهران خود را قفل کنند که غیر از آنها با کسی همبستر نشود
و صدها مرد هم مراجعه می کنند که فلان خانم یا دختر را برای خودشان قفل کنند و یا از ترس اینکه همسرشان طلاق بگیرد خواهان قفل او هستند.

عزیزانم: این راه (قفل کردن شریک جنسی حلال برای اینکه مرتکب فحشا و زنا نشوند) خطرناک ترین، بدترین، غیر انسانی ترین و پُر عارضه ترین جادوست که نه فقط نمی تواند شوهر یا همسر کسے را برای ابد برای او زنجیر کند که باعث گسستگی پیوند، طلاق شرعی، عاطفی و قانونی هم خواهد شد.
انسان مختار است و می تواند خوب باشد و نیز می تواند بد باشد
خداوند مے فرمایند: اِنّا هَدَیناهُ السَّبیلَ اِمّا شاکِراً و اِمّا کَفوراً

خانم محترم شما حق نداری جادو کنی و مردانگی همسر شرعی خود را ببندی، شما حق نداری به بهانه اینکه شوهر من چهار تا خلاف مرتکب شد او را سحر کنی
اگر توان ماندن نداری راه دیگری در پیش بگیر، چرا آخرت خود را خراب می کنی.
مرا عفو کنید بخاطر صراحتم، خواهرم دنیای تو که مثلاً سوخت دیگر چرا با ارتکاب به جادو، آخرت خود را هم می سوزانی .

چند صباح دیگر همین شوهر شما اگر توبه کند و از گناه خود به خداوند پناه ببرد چه جوابی داری که به او بدهی؟
اگر جادوی شما تمام میل جنسی و مردانگی او را با خاک یکسان کرد چه جوابی برای خدا داری؟

و شما برادر عزیز به فرض که خانم شما به خاطر برخی از ناملایمت ها قصد طلاق و جدائی دارد، شما به چه حقی او را می بندی و با سحر زنجیرش می کنی که تا ابد کنیزت بماند؟
و شما ای جوان عزیز به فرض که عاشق فلان دختر شدی ، حال که او میلی به شما ندارد به چه حق و مجوز شرعی و الهی نزد جادوگر می روی و او را برای خودت می بندی ، این عمل شیطانی شما دنیا و آخرت شما را خواهند سوزاند.

دوستان خوبم:
بهترین راه برای حل مشکل پناه بردن به آیات الهی و اسماءالله است، بنده دلم نمی آید هزاران مرد و زن جامعه من بخاطر جادو و سحر قفل و بسته بمانند.
چرا میل زنان و مردان را به خود می بندید که او نتواند زندگی عادی و مختار خود را ادامه دهد؟

یک راه حل:
به توصیه برخی از عزیزان و برای اینکه بانوان و آقایان عزیز از نگرانی ناشی از عمل منافی عفت شریک شرعی خود رها شوند از این پس می توانیم برای این گروه از عزیزان
«دعای مخصوص محبّت»
شامل ←حدود ۱۲ آیه از آیات محبت قرآن و نیز دعای مخصوص دوری از زنا و منع فحشا را بنویسیم

و به عنوان یک راه حل حلال ، شرعی و بدون ضرر و البته مؤثر و تجربه شده تقدیم عزیزانی کنیم که مایل به دریافت هستند.
هشدار می دهم زندگی ما آنقدر کوتاه است که ارزش این را ندارد که ما آلوده به سحر و جادو شویم و دنیا و آخرت خود را خراب کنیم.
اگر هم عزیزی ناراحت است که شوهرش روابط نامشروع دارد و یا مردی چنین نگرانی دارد هرگز او را قفل و زنجیر نکنید بلکه آیات عظیم الشأن محبت و دعای عظیم منع زنا را بگیرید که نه خطری دارد نه گناهی و نه عقوبتی و مهم تر اینکه مجرب و تماماً از صفر تا صد این دو سه دعا از قرآن کریم است و هیچ چیزی به آن نمی افزاییم .

https://t.me/darmangahemanavi


با تشکر: محمدرضا صادقی سوادکوهی