آشنایی با حرز امام جواد(ع)

یکی از پر طرفدارترین محصولاتی که در سایت و کانال درمانگاه معنوی توانسته به ترویج آن بپردازد حرز شریف امام جواد(ع) است که شامل ۴ بخش است:
الف: دعای مفصل چند صحفه ای نقل از کتاب «مهج الدعوات» سید بن طاووس
ب: محفظه نقره ای قوطی شکل کوچک به طول ۳ سانتی متر و قطر کمتر از ۱ سانتی متر
ج: دعای دو سطری که روی محفظه نقره ای حک می شود.
د: نماز مخصوص حرز امام جواد (ع) که توسط صاحب حرز خوانده میشود.

دوستان خوبم
حرز امام جواد به تأیید مرجع عظام تقلید رسیده و مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت ... قبل از وفات خود آن را بر بازو می بستند . ایشان بستن حرز امام جواد به بازو را بهترین وسیله برای ابطال انواع سحر و جادو می دانستند حرز امام جواد(ع) دارای خواص بیشماری است که در وبلاگ های بعدی به آن اشاره میشود.

خلاصه این خواص به این صورت است که
دارنده این حرز نیازی به دعای باطل السحر دیگری ندارد زیرا این حرز بزرگترین باطل السحر است .
خیال او از نیرنگ و فریب دشمنان راحت است چون حرز امام جواد(ع) بزرگترین و مهمترین دعای دفع دشمن و رفع نیرنگ و حیله محسوب میشود.
نیازی به انواع حرزهای محافظت کننده ندارد زیرا این حرز بالاترین درجه مراقبت از صاحب خود را داراست و یک مانع بزرگ در قبال حوادث و رخدادهای بد و آفات و بلاهاست.
با داشتن حرز امام جواد (ع) شخصیت، شأن، مقام و ارزش فرد به برکت اسماء الله و ادعیه موجود در آن ، به بهترین وجه محفوظ می ماند و باعث ارتقاء شأن صاحب خود می گردد.
برای همه افراد و نیز برای دختران دم بخت حرز امام جواد (ع) می تواند یک کمک بزرگ برای پیشرفت و ترقی محسوب شده و خواص بخت گشایی به همراه داشته باشد.
حرز امام جواد(ع) ، انواع گره های مالی و روزی و برکت را باز نموده و به خانواده ها در رونق زندگی کمک می کند.
و ده ها مورد دیگر...


ویژگی های حرز امام جواد ی که ما می دهیم:
1- تمام بخش های این حرز شرعاً و اخلاقاً، حقیقی، و اصلی است.  تمام متن طولانی آن دست نوشته است و مثل خیلی ها که از طریق چاپ روی چرم وانمود می کنند آن را روی پوست آهو نوشته اند ، حرز امام جواد(ع) که ما تحویل شما میدهیم روی کاغذ اما کامل و در ساعت مقرر خودش نوشته می شود.
ما در کانالها و پیج به مراتب درباره موضوع پوست آهو  یا کاغذی بودن این حرز بحث کردیم.
لطفاً سرچ و مطالعه فرمایید.

2- تا کنون بیشتر از هزاران  نفر از هموطنان، از ما این حرز را گرفته اند و ده ها نفر به طور مفصل و ده ها نفر به طور خلاصه و شفاهی از ما تشکر کرده اند و خدا را گواه میگیریم که حرزی که ما می دهیم مجرب بوده و توسط صدها نفر از هموطنان تهیه و تجربه و عملکرد آن تأیید شده است و ما برای اندک مبلغ مادی حاضر نیستیم که اصل اعتماد عزیزان را از دست بدهیم.

هزینه ای که از عزیزان دریافت میشود شامل نقره+ حکاکی روی نقره+ نوشتن متن طولانی حرز+ بسته بندی + ارسال با پست پیشتاز می باشد.

 حرز امام جواد(ع) پس از ثبت سفارش و واریز وجه ، حداکثر تا ده روز به آدرس شما عزیزان ارسال خواهد شد.
برای تهیه لطفاً اینجا را کلیک کنید.
 خود، فرزندان، جوانان برومند و عزیزان دلبند خود را با حرز امام جواد(ع) برای همیشه از هرگونه سحر و جادو چشم نظر ، پیشامدهای بد، آزار اجنه، سرگردانی در زندگی و ده ها مشکل دیگر بیمه نمائید.

فرزندان خود را به دستان پر مهر حضرت جواد الائمه بسپارید.