تحلیلی بر یک فرضیه
هجوم دوباره اجنه به دنیای ما

به قلم: محمدرضا صادقی سوادکوهی
هر گونه کپی برداری از این گونه مقالات بدون ذکر نام نگارنده ، سرقت محسوب شده و متخلف مورد لعن نگارنده خواهد بود.


قسمت چهارم
نمونه هایی از مراجعین

اکنون که علائم و نمونه هایی از کسانی که در رنج و اذیت ناشی از حضور اجنه هستند بیان شد، جا دارد که برخی از نمونه ها و مراجعینی که نتیجۀ بررسی ما، وجود جن در پیرامون آنها بوده است را به اطلاع شما برسانیم تا عزیزانی که حداقل به گفته ها و نوشته های ما بر اساس شناخت یکسالۀ خود، اعتماد دارند، در جریان امر قرار گیرند.
محرمانه بودن نام و نام خانوادگی و لزوم پاسداری از اسرار مراجعین موجب میشود که فقط به نوع مشکل آنها بپردازیم و نتوانیم برای اثبات مدّعا، از خودشان مطلبی درج کنیم لذا قضاوت را می سپاریم به میزان شناخت و اعتماد عزیزان.
موردی از آمل داشتیم در سال ۱۳۹۳، دختری که با هر کس، بنای دوستی و آشنایی می گذاشت روابطش در مدت زمان کوتاهی بی دلیل، قطع میشد. این دختر شدیداً افسرده بود و با وجود اینکه آرایشگاه داشت اما حوصله چندانی برای کار نداشته بود. با نسخه هایی که برای او فرستادم و ادعیه و احراز، الحمدالله ظرف یک ماه، نگرانی ها و دلشوره ها و بدخوابی هایش رفع شد و جالب این که تقریباً سه ماه پس از آن در تماس با بنده، مدعی شد حتی آقا پسرهایی که قبلاً بی دلیل رفته بودند و رابطه شان را بر هم زدند، مجدداً برگشته و اظهار عشق می نمایند.
در این نمونه فرد مورد نظر علاوه بر کسب آرامش و حل معضل قطع روابط، حتی توانسته بود شاهد دیگرانی باشد که قبلاً رفته بودند.

در سال ۱۳۹۴ دختری ۲۳ ساله و دانشجو از بهشهر مازندران با مراجعه به این جانب از روابط جنسی یک جن با خودش گلایه کرده بود.
وی با بیان علائم و نشانه های مورد نیاز، اظهار میداشت که هر هفته دو یا سه بار مورد تعرض جنسی جنیان قرار میگیرد و تا دو روز بدنش سست و بازوها و بدنش کبود میگردد. وی همچنین از بر هم خوردن خواستگاریهای خود با بهانه های پیش پا افتاده گلایه می نمود. خوشبختانه پس از تنها دو هفته، مجدداً مراجعه و اعلام رضایت نموده که دیگر چیزی را نزد خود حس نمی کند. مادر نامبرده در سال گذشته طی تماس با این جانب و دعاگو بودن، اعلام کرده که الحمدالله دخترش در شرایط مناسبی قرار دارد.

ده ها مورد مراجعه کننده حضوری یا تلفنی و تلگرامی داشتیم که افراد از بی خوابی های مکرر و مخصوصاً سر درد های کشنده اعلام شکایت نموده و می گفتند با وجود انواع آزمایشات و اسکن مغز و ... پزشکان هیچ مورد مشکوکی را در آنها مشاهده نکردند و به لطف الهی اکثریت افراد پس از مدت کوتاهی به خواب آرام و آرامش ناشی از قطع سردردهای مزمن رسیدند و این امر برای حقیر که توانسته بودم کمک شایانی به ایشان کنم بسیار رضایت بخش است که خداوند لطف نموده راه رهایی هموطنان از برخی دردها را به ما آموخته است.

پاییز ۱۳۹۵  خانمی از تهران با بنده تماس گرفت و با سرآسیمگی اظهار داشت دخترش در آستانۀ طلاق است، وی دست و پاشکسته برخی نکات را یادآور شد که به جن مربوط می شود اما با اصرار بنده مبنی بر  صراحت مطلب، اظهار داشته که دخترش نزدیک دوسال میشود که عروسی کرده اما نتوانسته و جرأت نکرده که در برابر خواست شوهر برای زناشوئی تمکین نماید. مدتی شوهرش مدارا کرد اما وقتی احساس کرد همسرش به هیچ وجه آمادگی این عمل را ندارد، تصمیم به طلاق گرفت و به دادگاه مراجعه کرد. مادر این دختر خانم فوق العاده نگران بود و می گفت هفته بعد دادگاه نهایی ایشان است و درخواست کرد که زندگی این دو نفر سامان یابد.
بنده پس از شنیدن توضیحات متوجه شدم همه علائم مربوط به آزار اجنه در وجود این دختر خانم وجود دارد، لذا بلافاصله نسخه های مورد نظر را برای ایشان ارسال نمودم و خوشبختانه جلسه آخر طلاق کنسل شد و مشکلات ... این زوج جوان حل شد. چند ماه بعد این دختر خانم به اتفاق پدر و خواهرش وارد هتل محل اقامتم در تهران شدند و ضمن تشکر اظهار نموده که در حال حاضر باردار می باشد.

این است معجزه حرزها و دعاهای دفع جن

کپی بدون ذکر لینک و نام کانال، شرعاً مورد رضایت نیست...
محمدرضا صادقی سوادکوهی