تحلیلی بر یک فرضیه
هجوم دوبارۀ اجنه به دنیای انسان ها

به قلم : محمدرضا صادقی سوادکوهی
هر گونه کپی برداری از این گونه مقالات بدون ذکر نام نگارنده ، سرقت محسوب شده و متخلف مورد لعن نگارنده خواهد بود.

قسمت پنجم

در پایان مباحث مربوط به هجوم اجنه به دنیای ما آدمیان، با توجه به درخواست ها و پیامهای مکرر عزیزان مبنی بر ارائه راهکارهایی برای در امان ماندن از این خطر بزرگ، نکاتی را به عرض میرساند.


۱-  هرگز به فکر مراجعه به رمّال، آینه بین و جادوگر نباشید، همین که به یک رمّال و جادوگر مراجعه می کنید، ریسک بزرگی را می پذیرید و ناخواسته موکلینِ جن آنها را به منزل و سکونت گاه های خود فرا میخوانید.

۲- اگر دچار سحر و یا جن زدگی شدید، برای رفع آن، فقط به تعویذنگاران و دعانویسان مراجعه کنید که مطمئن هستید موکل ندارند و یا اطمینان دارید که دنبال ریاضت ها و عزیمت خوانی ها، احظارات و تسخیرات نیستند.
 تا مطمئن نشدید که فلانی در مسیر رمالی نیست، هرگز به او مراجعه نکنید.

۳- برای جذب دیگران و یا جلب محبت مرد یا زنی سعی نکنید پیش هر کس بروید و دعا بگیرید . گاهی به جای دعا، جادو تحویلتان می دهند و در نتیجه اجنه به دعوت شما به منازل شما خواهند آمد.

۴-  حتی الامکان در محیط مسکونی خود از پرندگانی🕊 مثل مرغ،خروس، کبوتر، مرغ عشق، فنچ و ... نگهداری کنید که بال زدن پرندگان ، اجنه را دور می کند.

۵-  از نگهداری سگ و گربه در منزل مسکونی و به خصوص در آپارتمانها جداً خودداری کنید.
در باغستانها و محل زندگی چوپانها، کشاورزان،شکارچی ها و دامداران، وجود سگ و گربه در خارج از حریم مسکونی امری اجتناب ناپذیر و معمول است و برای مراقبت از گله و یا مزارع و شکارگاه، ضروری است اما همین دامداران و چوپانان و کشاورزان، هیچ وقت سگ را داخل حریم خصوصی و خلوت زندگی خود نمی کنند.
وجود سگ در منزل موجب دور شدن ملائک و فرشتگان، تأخیر و یا عدم استجابت دعاها، کاهش رزق و روزی ، افزایش تنش و دعوا و نیز ورود اجنه و شیاطین به منزل است.
کسانی که در منزل سگ و گربه نگهداری میکنند دعاهایی که به آنها داده میشود معمولاً  یا اثر نمیکنند یا با  تأخیر اثر میکنند چون فرشتگان و موکلین اسماءالله مجالی برای ورود به حریم مذکور را ندارند.

۶- از نصب آینه های قدی و بلند و پرحجم در منزل اعم از راهرو، اتاق خواب و به ویژه اتاق بچه ها خودداری کنید و هرگز فرزندان خود را در اتاق آینه دار، تنها نگذارید مگر اینکه مطمئن شده باشید که با پتو و یا پارچه ای ضخیم آن را پوشانده اید.
ضمناً تا مطمئن نشدید که فرزندتان در اتاق خود آرام است او را ترک نکنید. نیز هر چند ساعت، سری به او بزنید.

۷-  از نگهداری کتب ادعیه و طلسمات در منزل خودداری کنید. بسیاری از این کتاب ها، اشکال طلسماتی دارند که موجب رفت و آمد موکلین و اجنه می باشند.

۸-  از دست زدن فرزندان خردسال ونوجوان خود به کتب طلسمات و احظارات خودداری کنید.
انفاق افتاده کودکی ده ساله با خواندن بلند چند سطر دعای احظار، شاهد حضور اجنه در مقابل خود شده و دیوانه گردیده است.
لطفاً فرزند خود را در معرض خطر قرار ندهید.

۹- در هر لحظه و برای هر کاری در منزل ، با صدای بلند «بسم الله الرحمن الرحیم» بگویید

۱۰-  در منزل با صدای بلند ، سوره جن و یا تکویر را بخوانید،با این کار، اجنه دور میشوند.

۱۱-  هنگام ورود به منزل در مواقعی که خانه را ساعتها یا روزها ترک نموده اید حتماً ذکر
بسم الله الرحم الرحیم را بگوئید و سلام کنید.

۱۲-  با رمالان و جادوگران و فالگیران رفاقت نکنید و به منزل آنها نروید و آنها را به منزل خود دعوت نکنید.

۱۳-  فال نگیرید و نزد فالگیران نروید، مخصوصاً فالگیرانی که فال دقیق میگیرند. اینها حتماً موکلین را به استخدام درآورده اند تا به من و شما آمار درست بدهند که مبلغشان شویم.
لذا از این قشر افراد بپرهیزید.
اتفاق افتاده،مثلاً می روید در منزل یک رمال و فالگیر و ساعتها منتظر می مانید که نوبت شما شود. در این چند ساعت، اجنه و موکلین این خانم یا آقا ، شما و زندگی شما را بدون اطلاع شما اسکن می کنند و لذا وقتی نوبت شما رسیده ، او مثل آب خوردن وقایع زندگی شما را بازگو نموده و شما را به حیرت وا میدارد در حالی که این جن و موکل اوست که از شما آمار گرفته و قهوه و فنجان و استکان چای و کارت و  قرآن، صرفاً بهانه است که شما متوجه جن او نشوید.
پس هر قدر نزد فالگیرها بروید به همان اندازه زندگی خود را خراب تر کرده اید و آسایش خود را به هدر داده اید.

۱۴-  هرگز برای دفع جن به رمال مراجعه نکنید ، به کسانی که میگویند جن شما را داخل شیشه میکنیم یا میکشیم یا میسوزانیم و یا جن و موکل ما قوی است و یقه جن شما را گرفته و بیرون میکند، اعتماد نکنید .بیش از99دزصد مدعیان دروغگویند ،اگر هم راست بگویند،جنگ و جدال موکلین آنها با جنّ بدن شما برای اخراج اجنه. تان ،موجب به هم خوردن تعادل رفتاری و آسایشتان خواهد شد.وگاه،کار را به آسایشگاه های روانی خواهد کشانددرحالی که میشود باچندبرگه دعای رحمانی سریع به این غائله پایان داد.

قوی ترین طلسمات و قوی ترین جن ها با دعاهای رحمانی و حرزهایی خاص قابل اخراج است .
لذا تصور نکنید فلان رمال و جنگیر چون جن دارد بهتر میتواند جن شما را دور کند ؛ خیر.او شما یا بیمارتان را روانی خواهد کرد و به مرز جنون خواهد کشاند .
پس لطفاً فقط از دعاهای رحمانی استفاده شود.

۱۵-  عزیزانی که در جنوب کشور هستند بدانند استفاده از روشهایی مثل «چرب کردن»، علمی نیست و مشکل شما را حل نخواهد کرد. آداب و رسوم اخراج اجنه و مراسم "زار" ،روان شما را بیشتر تخریب خواهد کرد.
لذا بهتر است به دعاهای رحمانی متوسل شوید.


کپی بدون ذکر لینک و نام کانال، شرعاً مورد رضایت نیست...
محمدرضا صادقی سوادکوهی